KONTAKTY
email: bemett@bemett.cz
Telefon: +420 558624974
další kontakty a informace
Nejlépe je v Dubaji na podzim          #staysunny

pro odlety od 1.10.2017 jsme připravili speciální nabídku pobytů v resortu Atlantis the Palm


Zapomeňte na podzimní plískanice, ranní mrazíky a dlouhé temné večery a vydejte se s námi do Dubaje. Nabízíme vámkombinaci letů se společností Emirates letadlem Airbus A 380 a pobytu v lusním plážovém resortu Atlantis the Palm. 

Termín: je možné vybrat dle vašich vlastních představ. Odlety Emirates jsou z Prahy každý den a obsazenost letů ověříme online na základě vaší poptávky a v případě zájmu uděláme rezervaci.

Doprava: přímé lety Praha - Dubai a zpět, se společností Emirates, letadlem Airbus A380. Odlety z Prahy jsou v 15.55, odlety z Dubai v 9.05 místního času. 
Doba letu je 5:55 / 6.25. V ceně letenky je 30 kg odbavených zavazadel, teplé jídlo a nápoje během letu a moderní palubní zábavní systém. Doprava z letiště do hotelu a zpět je zajištěna privátními transfery.

Ubytování: luxusní plážový systém Atlantis the Palm se nachází na vrcholu umělého ostrova ve tvaru palmy u pláže Jumeirah Beach, cca 30 minut od letiště a asi 20 minut od mrakodrapu Burj Khalifa. Součástí rozlehlého komplexu je mnoho restaurací, několik bazénů, obrovské akvárium s mořskými živočichy a vodní park Aquaventure, do kterého mají hoteloví hosté vstup zdarma. V něm se mohou vyřádit na skluzavkách různých typů i velikostí, ale také si zaplavat s delfíny nebo lachtany. Hotelové pláže lemované palmami poskytují dostatek místa a pohodlí pro odpočinek u vody. Na "pevninu" je možné dojet taxikem nebo monorailem jehož zastávka je přímo u hotelu.

Cena: za 5 nocí s polopenzí je od 43 990 Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoji.

Zahrnuje:
  • zpáteční letenku z Prahy se společností Emirates
  • privátní transfery letiště - hotel - letiště
  • ubytování na 5 nocí s polopenzí
  • pojištění CK proti úpadku.
  •  
Cena je závislá na termínu pobytu a obsazenosti letů.

Při uvedení kódu STAYSUNNY nabzíme 
 ke každému pobytu okružní jízdu po Dubai zdarma.

Pro ty, kteří chtějí cestovat opravdu pohodlně, připravíme nabídku s letenkami v byznys třídě nebo první třídě se všemi výhodami, které k tomu patří (letištní salonky, doprava z a na letiště v Praze i v Dubai, vybraná jídla a nápoje...). 
 
V rámci pobytu můžeme zajistit další výlety a aktivity v Dubai, například populární pouštní safari, vstup na mrakodrap Burj Khalifa, plavbu po Dubai Creek s večeří  i řadu dalších.
 


Pro bližší informace a rezervace volejte nebo pište a nezpomeňte uvést kód: STAYSUNNY