KONTAKTY
email: bemett@bemett.cz
Telefon: +420 558624974
další kontakty a informace
Pojeďte s námi do Dubai !

První klienty jsme do Dubai přivezli v roce 1998. Od té doby se snažíme neustále rozšiřovat a zkvalitňovat naši nabídku. Připravíme vaši cestu do Emirátů přesně podle vašich představ a požadavků.

Atlantis - polopenze zdarma

u většiny pobytů v luxusním resortu Atlantis the Palm nabízíme polopenzi bez příplatku.

Al Maha - luxus upostřed pouště

pouštní resort Al Maha leží zhruba hodinu jízdy od Dubai. Můžete zde pozorovat vzácné přímorožce, vyzkoušet si sokolnictví nebo zažít romantický západ slunce na vrcholu písečné duny.

Mapa Dubai

pro zvětšení stačí kliknout na nadpis

# Staysunny

Leťte za teplem do Dubai - speciální jarní nabídka

Letenky

díky připojení k celosvětovým rezervačním systémům Amadeus a Galileo můžeme okamžitě ověřit stav obsazenosti jednotlivých letů, zarezervovat místa a nabídnout cenu. Pro nabídky pobytů máme připraveny zvýhodněné ceny letenek. U většiny letů je možné vybrat konkrétní sedačku, vyžádat speciální jídlo (vegetariánské, bezlepkové, dětské) a zajistit načtení proletěných mílí do programu stálých cestujících. 

Výlety a aktivity

projížďka po dunách zakončená večeří v beduínském kempu, večerní plavba po dubaiském zálivu, návštěva nejvyšší budovy světa, výlet do hlavního města SAE Abu Dhabí s návštěvou Ferarri parku, plavání s delfíny ve vodním parku hotelu Atlantis - to je jen několik příkladů aktivit, které pro vás během vašeho pobytu v Emirátech můžeme připravit.

Ubytování

nabídka hotelů v v Dubai se neustále mění. Nové se otevírají, starší renovují a přejmenovávají. Jiný hotel se hodí pro rodinnou dovolenou, jiný pro krátký stopover a jiný pro služební cestu nebo návštěvu veletrhu. Doporučíme vám ten pravý a nabídneme výhodnou cenu. Pokud jste si našli hotel na některém z hotelových serverů (Booking.com, Trivago), vyžádejte si u nás nabídku pro porovnání, budete příjemně překvapeni.  

Nejen Dubai

zajistíme i pobyty v okolních emirátech - Abu Dhabi, Sharjah, Ras Al Kaimah, Ajman, Fujeirah. Za návštěvu určitě stojí i sousední sultanát Omán. Velmi populární jsou kombinace Dubai s ostrovy v Indickém oceánu, ať už jsou to Maledivy, Seychely či Mauricius. Zastávka v Dubai může být příjmeným zpestřením cesty do Afriky, Asie, Austrálie nebo na Nový Zéland.

Letenky - přímé lety z Prahy

Středa 1. 2. 2017
V následující tabulce najdete srovnání přímých letů mezi Prahou a Dubai nejen podle cen ale i podle nabízených služeb. Ceny jsou platné k 31.1.2017 a mění se podle obsazenosti konkrétního letu. Letové řády se mohou měnit.
Přímé lety nabízíme i z Vídně, Bratislavy, Německa nebo Polska.  
Přímé lety Smart Wings jsou 1 - 2 x týdně i z Ostravy
celý článek...

Zajišťujeme vstupenky na Burj Khalifa

Čtvrtek 1. 12. 2016
Nejvyšší budova světa, 828 metrů vysoká věž Burj Khalifa se nachází v oblasti Downtown Dubai, v bezprostřední blízkosti nákupního centra Dubai Mall. Výjezd rychlovýtahem na jednu z vyhlídkových plošin vám nabídne pohled na Dubai z ptačí perspektivy. Nákup vstupenek nenechávejte na poslední chvíli, ceny na místě jsou cca 4 x vyšší než v předprodeji.
celý článek...

Tourism Dirham - hotelová daň

Pátek 30. 9. 2016
Dubaiská  vláda zavedla v roce 2014 novou daň, která se platí ve všech ubytovacích zařízeních. Jde o takzvaný Tourism Dirham. Jeho výše se podle kategorie ubytování pohybuje od 7 do 20 Dirhamů za pokoj a noc. Není možné jej zaplatit dopředu při rezervaci/platbě  ubytování ať už na hotelových serverech nebo v cestovních kancelářích ...
celý článek...

Doklady potřebné pro vstup do SAE

Pátek 30. 9. 2016
V roce 2014 došlo ke zrušení vízové povinnosti pro držitele českých i slovenských pasů. Nyní tedy stačí pro vstup do Emirátů jen platný pas. Každý cestující včetně dětí musí mít svůj pas. Pas musí být platný ještě alespoň 3 měsíce po odjezdu ze země.  Není potřeba žádné očkování.
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB