KONTAKTY
email: bemett@bemett.cz
Telefon: +420 558624974
další kontakty a informace
Zajišťujeme vstupenky na Burj Khalifa

Úterý1. 8. 2017
Pro objednání vstupenek nám stačí napsat nebo zavolat datum a čas vstupu na věž. Vstup je možný každou půlhodinu.

At the Top - výjezd do 124.patra
ceny za osobu
od 8.30 do 16.00 a od 18.30 do 23.00    
dospělý    1090 Kč    dítě do 12 let  860 Kč    
16.30
dospělý    1290 Kč    dítě do 12 let  1040 Kč  
17.00 - 18.00
dospělý    1600 Kč    dítě do 12 let  1320 Kč  

At the Top Sky - výjezd do 124. a 148. patra
cena za osobu bez ohledu na věk
8.30 - 18.00         3 800 Kč
19.00 - 23.00       2 750 Kč

Základní program At The Top zahrnuje výjezd do 124. patra (výška 456 metrů) a možnost obejití věže vnitřními i venkovními vyhlídkovými plošinami. V programu At the top Sky je navíc výjezd do 148. patra (výška 555 metrů), vyhlídka z venkovní terasy a lehké občerstvení ve Sky Lounge.   

Časy vstupů za zvýšené ceny se mění podle času západu slunce. Děti do 4 let mají vstup zdarma.

Večer je možné po sestupu z věže shlednout zdarma zpívající fontány na umělém jezeře Dubai Lake - každých 30 minut od 18.00 do 23.00.

 
 
Přečteno: 3616x

Letenky

díky připojení k celosvětovým rezervačním systémům Amadeus a Galileo můžeme okamžitě ověřit stav obsazenosti jednotlivých letů, zarezervovat místa a nabídnout cenu. Pro nabídky pobytů máme připraveny zvýhodněné ceny letenek. U většiny letů je možné vybrat konkrétní sedačku, vyžádat speciální jídlo (vegetariánské, bezlepkové, dětské) a zajistit načtení proletěných mílí do programu stálých cestujících. 

Výlety a aktivity

projížďka po dunách zakončená večeří v beduínském kempu, večerní plavba po dubaiském zálivu, návštěva nejvyšší budovy světa, výlet do hlavního města SAE Abu Dhabí s návštěvou Ferarri parku, plavání s delfíny ve vodním parku hotelu Atlantis - to je jen několik příkladů aktivit, které pro vás během vašeho pobytu v Emirátech můžeme připravit.

Ubytování

nabídka hotelů v v Dubai se neustále mění. Nové se otevírají, starší renovují a přejmenovávají. Jiný hotel se hodí pro rodinnou dovolenou, jiný pro krátký stopover a jiný pro služební cestu nebo návštěvu veletrhu. Doporučíme vám ten pravý a nabídneme výhodnou cenu. Pokud jste si našli hotel na některém z hotelových serverů (Booking.com, Trivago), vyžádejte si u nás nabídku pro porovnání, budete příjemně překvapeni.  

Nejen Dubai

zajistíme i pobyty v okolních emirátech - Abu Dhabi, Sharjah, Ras Al Kaimah, Ajman, Fujeirah. Za návštěvu určitě stojí i sousední sultanát Omán. Velmi populární jsou kombinace Dubai s ostrovy v Indickém oceánu, ať už jsou to Maledivy, Seychely či Mauricius. Zastávka v Dubai může být příjmeným zpestřením cesty do Afriky, Asie, Austrálie nebo na Nový Zéland.

Stopover v Dubai k letenkám Emirates

Středa 1. 11. 2017
Pokud máte letenky se společností Emirates do kterékoliv destinace za Dubají, můžete využít program Dubai Stopover a udělat si cestou tam, zpět nebo i v obou směrech zastávku v Dubaji. Program zahnruje nabídku hotelů všech kategorií, včetně transferů z letiště do hotelu a zpět. Je možné přidat i okružní jízdu městem a další výlety nebo vstupy ... 
celý článek...

Letenky - přímé lety z Prahy

Neděle 24. 9. 2017
V následující tabulce najdete srovnání přímých letů mezi Prahou a Dubai nejen podle cen ale i podle nabízených služeb. Ceny jsou platné k 24.9.2017 a mění se podle obsazenosti konkrétního letu. Letové řády se mohou měnit.
Přímé lety nabízíme i z Vídně, Bratislavy, Německa nebo Polska.  
Přímé lety Smart Wings jsou 1 x týdně i z Ostravy
celý článek...

Zajišťujeme vstupenky na Burj Khalifa

Úterý 1. 8. 2017
Nejvyšší budova světa, 828 metrů vysoká věž Burj Khalifa se nachází v oblasti Downtown Dubai, v bezprostřední blízkosti nákupního centra Dubai Mall. Výjezd rychlovýtahem na jednu z vyhlídkových plošin vám nabídne pohled na Dubai z ptačí perspektivy. Nákup vstupenek nenechávejte na poslední chvíli, ceny na místě jsou cca 4 x vyšší než v předprodeji.
celý článek...

Tourism Dirham - hotelová daň

Neděle 1. 1. 2017
Dubaiská  vláda zavedla v roce 2014 novou daň, která se platí ve všech ubytovacích zařízeních. Jde o takzvaný Tourism Dirham. Jeho výše se podle kategorie ubytování pohybuje od 7 do 20 Dirhamů za pokoj a noc. Není možné jej zaplatit dopředu při rezervaci/platbě  ubytování ať už na hotelových serverech nebo v cestovních kancelářích ...
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB